btcom

Projectes

Clients

El nostre equip

Carme Raventós

Carme Raventós

Project Manager

carme@btcom.co

Guionista i productora. S'encarrega de la coordinació i seguiment de projectes.

Luis Carreras

Luis Carreras

Art Director

luis@btcom.co

Dissenyador gràfic i programador front-end. En el terreny audiovisual fa màgia amb l'After Effects.

Ignasi Guerrero

Ignasi Guerrero

Creative Director

ignasi@btcom.co

Creatiu i simplificador d'idees. Realitzador, muntador i compositor musical. "Activista" de la família i l'educació.

Javier Carreras

Javier Carreras

Filmmaker

javier@btcom.co

Realitzador i muntador. És un apassionat del cinema, el futbol i l'NBA.

Belén Puertas

Belén Puertas

Producer

belen@btcom.co

Productora i coordinadora de projectes. L'apassiona la moda, la cuina i els rodatges en la mar.

Guillem Carreras

Guillem Carreras

Filmmaker & Editor

guillem@btcom.co

Multi-instrumentista i apassionat del teatre. Està fent els seus primers passos amb la composició musical.

Valentina Álvarez

Valentina Álvarez

Graphic Designer

valentina@btcom.co

Diseñadora gráfica. Es una amante de la cocina, la naturaleza y Colombia.

Álvaro Milla

Álvaro Milla

Filmmaker & Illustrator

alvaro@btcom.co

Colaborator

Realitzador, muntador i il·lustrador. Creativitat, humor i art a parts iguals.

Contacte